APIE MUS

KURIAME VERTĘ JUMS

Apie mus

Tu kurk verslą ir siek asmeninių tikslų – „Globalūs projektai“ visapusiškai pasirūpins Tavo įvaizdžiu. Nuo vizitinės kortelės iki šiuolaikinių IT sprendimų. Nuo logotipo iki aktyvios raiškos socialinėse medijose. Nuo reklaminio šūkio iki modernios ir informatyvios internetinės svetainės.

Esi versle naujokas? „Globalūs projektai“ – tai visas paslaugų paketas, būtinas sėkmingam verslui. Tu turėk viziją – mes imsimės veiksmų jai įgyvendinti. Tu turėk idėją – mes ją paversime realybe.

„Globalūs projektai“ – tai dizainas, maketavimas, reklama, marketingas, interneto svetainių kūrimas, spaudos darbai, specializuoti mokymai, kursai ir seminarai. Dirbame taip, kad Jums būtų patogu. Taupome Jūsų laiką ir lėšas.

Mes esame tam, kad sukurtume Jūsų prekės ar paslaugos žinomumą, padėtume įsitvirtinti ir išlikti rinkoje. „Globalūs projektai“ – tai profesionalių dizainerių, maketuotojų ir IT specialistų komanda, visada pasirengusi pateikti patį geriausią sprendimą. Mąstyk globaliai – detalėmis pasirūpinsime mes.

KONTAKTAI

TURITE KLAUSIMŲ? MIELAI ATSAKYSIME Į JUOS VISUS

VšĮ „GLOBALŪS PROJEKTAI“

Įmonės kodas 302841987
Kalvarijų g. 29B-50, Vilnius,
Tel.: +370 612 80 193
El. paštas: info@globalusprojektai.lt
Bankas SWEDBANK AB
A. s. LT32 7300 0101 5240 4425