DIZAINAS IR MAKETAVIMAS

Patrauklus ir estetiškas dizainas – labai svarbi sėkmingo verslo sąlyga. Tai – vizualinis prekės, paslaugos ar produkto apipavidalinimas, atspindintis jų esmę.

„Globalūs projektai“ savo klientams siūlo nebijoti eksperimentuoti, išsiskirti ir būti originaliais. Originalumas atsiskleidžia per drąsiai pasirinktas grafinės išraiškos priemones. „Globalūs projektai“ patikina, kad dar tikrai yra naujų, neišpildytų sprendimų. Ateikite pas mus, atsineškite savo idėją – mes apvilksime ją pačiu tinkamiausiu drabužiu.

„Globalūs projektai“ garantuoja, kad būsite apsaugoti net nuo paties menkiausio techninio broko, išvengsite nesklandumų. Užsakymus atliekame greitai ir kokybiškai.

Maketuojame:

 • Žurnalus, laikraščius, katalogus, vizitines korteles, plakatus, atvirukus, kvietimus, sveikinimus, skrajutes, lankstinukus, kalendorius, knygas, diplomus ir kitą reklaminę atributiką (iškabas (parengiame projektą), ištraukiamus stendus, tentus, įvairius lipdukus).
 • Reklamą į soc. medijų kanalus: banerius, coverius,  atliekame paruošimo spaudai ir spaudos darbus, teikiame konsultacijas dizaino klausimais.

KITOS PASLAUGOS

 • Hostingo paslauga

  Serveriuose sudiegta sparti įranga užtikrins Jūsų svetainės ypač spartų darbą, taip pritraukdami naujų klientų.

 • Logotipų kūrimas

  Kuriate naują verslą? Įvertinkite savo verslo specifiką, poreikius, artimus bei tolimus tikslus, o „Globalūs projektai“ sukurs Jums logotipą. Logotipas, kaip skiriamasis jūsų verslo ženklas, yra naudojamas prekinio ženklo populiarinimui...

 • Dizainas ir maketavimas

  „Globalūs projektai“ savo klientams siūlo nebijoti eksperimentuoti, išsiskirti ir būti originaliais. Originalumas atsiskleidžia per drąsiai pasirinktas grafinės išraiškos priemones. „Globalūs projektai“ patikina, kad dar tikrai yra naujų, neišpildytų sprendimų.

 • Internetinių svetainių kūrimas

  Verslas be internetinės svetainės – verslas be ateities. „Globalūs projektai“ sukurs jums svetainę, kuri turės apgalvotą strategiją ir bus orientuota į rezultatą. Apibrėšime tikslą, parinksime tipą,  paruošime schemą. Jūsų svetainė bus…

 • Registracijos sistemos programinės įrangos priežiūra

  Registracijos sistema suteikia vartotojams labai paprastai rezervuoti paslaugas, patvirtinant jas per socialinius tinklus, pvz.: prisijungti per Facebook, Linkedin, Google, arba naudojantis bet kokiu turimu elektroniniu paštu. Sistema suprojektuota taip, kad…