Kaip išlikti emociškai lanksčiam pandemijos / karantino metu

Dauguma žmonių dažniausiai nė nesigilina, kaip veikia jų jausmai, ir į susiklosčiusias aplinkybes reaguoja nesusivokdami ir net nevalingai. Kiti puikiai supranta eikvojantys per daug jėgų, bandydami suvaldyti ar nuslopinti savo išgyvenimus. Treti įsitikinę, kad emocijos trukdo jiems gyventi, ypač
tokios nemalonios kaip pyktis, gėda ir nerimas. Palaipsniui mūsų atsakas į išorinio pasaulio signalus silpsta, darosi dirbtinis, ir emocijos ima mus klaidinti.

Emocinis lankstumas – tai gebėjimas atsipalaiduoti, nurimti ir gyventi sąmoningiau, patiems pasirinkti atsaką į įspėjamuosius emocijų ženklus.
Šio seminaro metu dalyviai išmoks geriau perprasti savo emocijas, jas priimti ir su jomis sugyventi, įgys didesnio emocinio lankstumo. Įgiję didesnį emocinį lankstumą, seminaro klausytojai galės susidoroti su įvairiomis bėdomis: neigiama saviverte, skausmu, širdgėla, nerimu, depresija, darbų atidėliojimo sindromu.

 

Lektorė – Edita Usonienė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos psichologė, psichologijos mokytoja metodininkė, psichologijos magistrė, IV kategorija, telefonas +370 568 26934, el. paštas: e.usoniene@gmail.com

Kvalifikacijos tobulinimo programa „Kaip išlikti emociškai lanksčiam pandemijos / karantino metu“ skirta švietimo įstaigos darbuotojams.

Susipažinti plačiau su programa plačiau galima čia.