REGISTRACIJOS SISTEMOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS PRIEŽIŪRA

Registracijos sistema grožio salonams leidžia registruoti klientus, pasirinkti paslaugas, tvarkyti apskaitą. Kartu tai yra ir papildoma informacijos sklaida – šaltinis, kurį atpažįsta paieškos sistemos. Taip suteikiamas papildomas „svoris“ žinomumui grožio paslaugų sektoriuje. Tai nėra visų salonų bendra svetainė, kurioje vyrauja konkurencija. Tai Jūsų turimos svetainės papildinys, kai produkto savininkas – būtent Jūs.

Registracijos sistema suteikia vartotojams labai paprastai rezervuoti paslaugas, patvirtinant jas per socialinius tinklus, pvz.: prisijungti per Facebook, Linkedin, Google arba naudojantis bet kokiu turimu elektroniniu paštu. Sistema suprojektuota taip, kad prašo autorizacijos. Ji neleidžia registruotis bet kam, suvedus atsitiktinius, išgalvotus duomenis.

Registruojantis per socialinius tinklus, kliento duomenys yra perkeliami ir į sistemą, todėl vartotojo duomenis matysite savo sistemoje. Esant reikalui, galite susisiekti su klientu ir perkelti rezervaciją į kitą dieną. Sistema pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams, todėl valdyti paslaugas galite tiesiog pirštu.

Registracijos sistemos demonstracinė versija

Užsakius sistemą, pastaroji bus naudojama kaip Jūsų svetainės plėtinys (subdomenas, pvz., https://registracija-internetu.jusu-svetaine.lt), kuris padidins Jūsų teikiamų paslaugų matomumą internete. Įdiegus registracijos sistemą, Jūsų esami ir būsimi klientai matys vaizdą, tik jame bus pateiktos Jūsų teikiamos paslaugos, jų aprašymai, susijusios paslaugos, personalo nuotraukos, kompanijos duomenys, teikiamos sąlygos ir kita Jūsų pageidaujama informacija. Valdyti paslaugas, registruoti klientus, atlikti kitas reikiamas funkcijas galite administravimo demonstracinėje terpėje (demonstracinės versijos funkcionalumas yra ribotas).


Užsakykite dabar

Registracijos sistemos užsakymas

Sistemai įdiegti reikia turėti tam tikrų IT žinių, todėl paslaugą galite užsakyti parašydami laišką elektroniniu paštu. Mes įvertinsime Jūsų turimos svetainės esamą būklę ir, jei matysime, kad svetainei reikia tam tikrų pataisymų, galėsime juos atlikti. Jeigu neturite svetainės, mes galime Jums ją sukurti. Registracijos sistema yra lengvai randama paieškos sistemos, todėl ją galima naudoti net ir neturint svetainės.

Registracijos sistemos kaina su 50 % nuolaida – 4 Eur / mėn. Įdiegimo mokestis – 20 Eur.
Kiekvienai įmonei registracijos sistema įdiegiama individualiai, minimaliai pritaikant dizainą prie esamos svetainės.

KITOS PASLAUGOS

 • Hostingo paslauga

  Serveriuose sudiegta sparti įranga užtikrins Jūsų svetainės ypač spartų darbą, taip pritraukdami naujų klientų.

 • Logotipų kūrimas

  Kuriate naują verslą? Įvertinkite savo verslo specifiką, poreikius, artimus bei tolimus tikslus, o „Globalūs projektai“ sukurs Jums logotipą. Logotipas, kaip skiriamasis jūsų verslo ženklas, yra naudojamas prekinio ženklo populiarinimui...

 • Dizainas ir maketavimas

  „Globalūs projektai“ savo klientams siūlo nebijoti eksperimentuoti, išsiskirti ir būti originaliais. Originalumas atsiskleidžia per drąsiai pasirinktas grafinės išraiškos priemones. „Globalūs projektai“ patikina, kad dar tikrai yra naujų, neišpildytų sprendimų.

 • Internetinių svetainių kūrimas

  Verslas be internetinės svetainės – verslas be ateities. „Globalūs projektai“ sukurs jums svetainę, kuri turės apgalvotą strategiją ir bus orientuota į rezultatą. Apibrėšime tikslą, parinksime tipą,  paruošime schemą. Jūsų svetainė bus…

 • Registracijos sistemos programinės įrangos priežiūra

  Registracijos sistema suteikia vartotojams labai paprastai rezervuoti paslaugas, patvirtinant jas per socialinius tinklus, pvz.: prisijungti per Facebook, Linkedin, Google, arba naudojantis bet kokiu turimu elektroniniu paštu. Sistema suprojektuota taip, kad…