INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Verslas be internetinės svetainės – verslas be ateities. „Globalūs projektai“ sukurs jums svetainę, kuri turės apgalvotą strategiją ir bus orientuota į rezultatą. Apibrėšime tikslą, parinksime tipą,  paruošime schemą. Jūsų svetainė bus išskirtinio dizaino ir funkcionalumo.

Viena populiariausių turinio valdymo sistemų – tai „Wordpress“. Visiems klientams diegiame tik „Wordpress“ suprogramuotus vieningus šablonus, kurie yra automatiškai atnaujinami. T. y., Jūs gaunate visada naują programinę įrangą ir Jūsų svetainė visada nauja. Rekomenduojame naudoti – paprasta, nemokama, efektyvu ir patikrinta.

Svetainės turinio kūrimas

„Globalūs projektai“ sukurs jums aktualų tekstinį turinį interneto svetainei ar kitam projektui. Jis bus informatyvus, naudingas ir įsimintinas.

Svetainių priežiūra

Viena iš Globalių projektų veiklų yra svetainių priežiūra. Mes kompetetingai sukelsime turinį, tvarkingai apdorosime, teisingai pateiksime paieškos sistemoms.

KITOS PASLAUGOS

 • Hostingo paslauga

  Serveriuose sudiegta sparti įranga užtikrins Jūsų svetainės ypač spartų darbą, taip pritraukdami naujų klientų.

 • Logotipų kūrimas

  Kuriate naują verslą? Įvertinkite savo verslo specifiką, poreikius, artimus bei tolimus tikslus, o „Globalūs projektai“ sukurs Jums logotipą. Logotipas, kaip skiriamasis jūsų verslo ženklas, yra naudojamas prekinio ženklo populiarinimui...

 • Dizainas ir maketavimas

  „Globalūs projektai“ savo klientams siūlo nebijoti eksperimentuoti, išsiskirti ir būti originaliais. Originalumas atsiskleidžia per drąsiai pasirinktas grafinės išraiškos priemones. „Globalūs projektai“ patikina, kad dar tikrai yra naujų, neišpildytų sprendimų.

 • Internetinių svetainių kūrimas

  Verslas be internetinės svetainės – verslas be ateities. „Globalūs projektai“ sukurs jums svetainę, kuri turės apgalvotą strategiją ir bus orientuota į rezultatą. Apibrėšime tikslą, parinksime tipą,  paruošime schemą. Jūsų svetainė bus…

 • Registracijos sistemos programinės įrangos priežiūra

  Registracijos sistema suteikia vartotojams labai paprastai rezervuoti paslaugas, patvirtinant jas per socialinius tinklus, pvz.: prisijungti per Facebook, Linkedin, Google, arba naudojantis bet kokiu turimu elektroniniu paštu. Sistema suprojektuota taip, kad…