LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Logotipas – skiriamasis jūsų verslo ženklas. Įvertinę Jūsų veiklos specifiką, sukursime logotipą, kuris taps neatsiejama Jūsų įmonės įvaizdžio dalimi.

Kuriate naują verslą? Įvertinkite savo verslo specifiką, poreikius, artimus bei tolimus tikslus, o „Globalūs projektai“  sukurs Jums logotipą. Logotipas, kaip skiriamasis jūsų verslo ženklas, yra naudojamas prekinio ženklo populiarinimui: kad jį įsidėmėtų ir atpažintų kuo didesnis ratas klientų. Logotipas taps jūsų vizitinėse kortelės, skrajutės, katalogo, internetinio puslapio dalimi, todėl labai svarbu jį sukurti profesionaliai, išraiškingai, originaliai.

Kokiu formatu gausite logotipus?

Logotipą pateiksime visais reikiamais formatais, skirtais gamybai (cdr., eps., pdf.) ir tinkamais peržiūrai (jpg., png., gif.). Su darbiniais failais gausite ir trumpą logo aprašymą – logotipo apibrėžtas firmines spalvas, logotipo pozityvą ir negatyvą, šriftą.

Kaip vyksta procesas?

Per 14–21 darbo dieną gaunate 3 logotipo variantus, iš kurių atsirenkate vieną. Ties išsirinktu variantu dirbame toliau, kol rezultatas Jus tenkina.

Kiek variantų gaunate?

Pirmajai prezentacijai 3 pradinius variantus. Sekančių korekcijų skaičius nėra griežtai ribojamas, bet didėjantis korekcijų skaičius įtakoja galutinę logotipo sukūrimo kainą.

Kiek trunka logotipo kūrimas?

Logotipo kūrimas įprastai trunka  2–3 savaites. Pirminiai variantai dažniausiai pateikiami per 14 dienų, o toliau trukmė priklauso nuo modifikacijų kiekio.

KITOS PASLAUGOS

 • Hostingo paslauga

  Serveriuose sudiegta sparti įranga užtikrins Jūsų svetainės ypač spartų darbą, taip pritraukdami naujų klientų.

 • Logotipų kūrimas

  Kuriate naują verslą? Įvertinkite savo verslo specifiką, poreikius, artimus bei tolimus tikslus, o „Globalūs projektai“ sukurs Jums logotipą. Logotipas, kaip skiriamasis jūsų verslo ženklas, yra naudojamas prekinio ženklo populiarinimui...

 • Dizainas ir maketavimas

  „Globalūs projektai“ savo klientams siūlo nebijoti eksperimentuoti, išsiskirti ir būti originaliais. Originalumas atsiskleidžia per drąsiai pasirinktas grafinės išraiškos priemones. „Globalūs projektai“ patikina, kad dar tikrai yra naujų, neišpildytų sprendimų.

 • Internetinių svetainių kūrimas

  Verslas be internetinės svetainės – verslas be ateities. „Globalūs projektai“ sukurs jums svetainę, kuri turės apgalvotą strategiją ir bus orientuota į rezultatą. Apibrėšime tikslą, parinksime tipą,  paruošime schemą. Jūsų svetainė bus…

 • Registracijos sistemos programinės įrangos priežiūra

  Registracijos sistema suteikia vartotojams labai paprastai rezervuoti paslaugas, patvirtinant jas per socialinius tinklus, pvz.: prisijungti per Facebook, Linkedin, Google, arba naudojantis bet kokiu turimu elektroniniu paštu. Sistema suprojektuota taip, kad…